?

Log in

No account? Create an account

анархо-синдикализм

Вийшов "нульовий номер" "Прямої Дії"

Journal Info

Вийшов "нульовий номер" "Прямої Дії"

Previous Entry Share Next Entry
zajets


До Києва прибув наклад студентської газети "пряма дія". Надруковано його, згідно вихідних даних, на першій підпільній друкарні.

Це андеграундне (підпільне) видання, появи якого чекали вже давно. Воно буде рупором невеликої, але динамічної студентськой профспілки "Пряма дія". Чекайте матеріали на стендах вузів, якщо вам не поталанить отримати її в руки від представників "партизанських дистриб"юторів".
Це видання буде розповідати про бойовий студентський рух у нас і за кордоном. Також хлопці та дівчата сподіваються, що читачі будуть контактувати із розповсюджувачами цієї газети і поповнювати лави союзу.

Наш ЛС буде публікувати окремі статті "ПД" і вже це почав робити , але якщо вам захочеться прочитати все і зараз, то адреси для скачки такі: http://fileshare.in.ua/1968919 http://www.uafile.org/527971

"Від редакції ПД

Почати — це завжди найважче. Почати — це вже змінити щось як у собі, так і навколо себе. Переступити через бар’єр. Перейти рубікон. Ми прагнемо змін, не визнаємо кордонів і саме тому ти тримаєш в руках цю газету.
Це ще навіть не перший випуск, це номер 0. Надалі «Пряма дія» виходитиме щомісяця. Відтепер щомісяця ми публікуватимемо тут власне бачення системи освіти та шляхів її зміни. А ще, розкажемо як живуть наші колеги закордоном, поділимося останніми новинами з барикад (сподіваємося, вам теж подобається вечірній Париж, осяяний світлом палаючих машин), пофілософствуємо за рюмкою пива про культуру і контркультуру.
Ця газета не просто інформаційний бюлетень. Це запрошення до чарівного світу профспілкової боротьби за свої права. Бонуси гарантуються.
Отже ми починаємо. Спочатку було слово! І слово було «ПОЄХАЛІ»!!!"

http://livasprava.info
Powered by LiveJournal.com